Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020
Samlarmedaljer, 50st, S925 3290g "Rembrandt i silver" Franklin Mint AB Ø5cm motiv från målningar av Rembrandt
Samlarmedaljer, 50st, S925 3290g "Rembrandt i silver" Franklin Mint AB Ø5cm motiv från målningar av Rembrandt, äkthetbevis från 2 aug 1974
Kristallkrona för el , 1900-talets mitt; Nyrenässansstil, extraprismor, ej funktionstestad, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Lars Norrman (1915-1979) , grafiskt blad, inramat, nr 47/310, motiv båtskrov på strand, skador/fläckar på passpatout Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Hans Viksten (1926-1987), grafiskt blad inramat nr 222/360, signerad -73., motiv " Lövdungen" mått ca 25x21cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
KG Sten, olja på duk , motiv landskaps med gårdsbyggnad, inramad mått ca 39x48 cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Emil Österman (1870-1927) Porträtt, signerad City Klubben 8 okt. 1915. Provin: Från Sven Hedins hus, Norr Mälarstrand 66. inramningens mått ca 15x11cm Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm