Avslutad | Pant – Tisdag 8 december 2020
KARL KAUFMANN (1834-1902), olja på pannå, Signerad B. Lambert, Skogslandskap, bildstorlek 46x 25 cm, Krackelerad;Crazings i förgylld skadad ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
BRUNO BLÄTTER (1870-?), oljemålning på duk. Signerad. motiv: Barockinteriör med herrar, 58x49cm små färgbortfall, i förgylld skadad ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
Caroline Roberts, Olja på canvas, signerad CaRO, motiv. "Flicka med blomma" 20x20cm i ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm
MADELEINE PYK (1934- ), blandteknik på papper, signerad M. Pyk. Motiv: "två figurer" bildmått: 12x18cm i ram. Visas och hämtas på Steriksgatan 20 i Stockholm