Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020
Klubbad för
Guess, W0799, Ø45mm, quartz, stål, med stenar, länk i stål med stenar, med box
Harry Kampf (1926-1989), färglitografi Båten Blidösund på strömmen, signerad och numrerad 266/360, 69cmx54cm i ram,
Jorgo Krallis (1937-), blandteknik, "Hole in one", numrerad och signerad 34/160, 22,5cmx31cm, i ram
Göran Hahne (1943-), litografi, skärgårdsmotiv, signerad och numrerad 218/360, 45cmx31,5cm, i ram