701 - 720 av 1 573
1...353637...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020

Klubbad för

Ring, 18K, 1,0g

Utrop: 750 kr

Kedja, S925, 98,9g

600 kr

Utrop: 700 kr

Mon Amie, Rörstrand, tre stycken tekoppar, höjd: 6,5cm, bredd: 9,5cm, tre stycken tillhörande fat, bredd: 16cm, deisgn av Marianne Westman

375 kr

Utrop: 450 kr

Figurin, Imari katter, ett par, Japan, stämplade, höjd: 17cm, bredd: 7,5cm, porslin

950 kr

Utrop: 750 kr

Tekoppar, design av Kerstin Tillberg, 4st, rosa med gulddetaljer, höjd: 11cm, bredd: 14,5cm, rymmer ca 7dl, högbränt stengods

350 kr

Utrop: 150 kr

Vas, Kosta Boda, Bertil Vallien, Artist collection, ettiket samt signerad nr. 7640758, höjd: 41cm, glas

650 kr

Utrop: 75 kr

Örhängen med sten, S925, 1,0g

25 kr

Utrop: 50 kr

Örhängen med sten, S925, 1,0g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten, S925, 1,8g

Utrop: 75 kr

Örhängen med sten, S925, 1,2g

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring med sten, S925, 1,6g, Ø17

Utrop: 75 kr

Parti guld, 18K, Brv 0,8g, tre delar, belåningsvikt 0,4g

Utrop: 175 kr

Glas, Kosta Boda, Ulrica Vallien Hydman, ett par, höjd: 11cm, bredd: 9,5cm

225 kr

Utrop: 75 kr

Ljushållare, Kosta Boda, Ulirca Vallien Hydman, höjd: 6cm, bredd: 11cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Skål, Kosta Boda, Ulrica Vallien Hydman, Mine skål blå, höjd: 9cm, bredd: 25cm

125 kr

Utrop: 75 kr

Sabel, mässingsbelagen, längd 91 cm, eneggad klinga 78 cm, otydliga stämplar, förstärkt ovandel, ej balja, defekter.. Ej med på visning.

275 kr

Utrop: 550 kr

Sabel, okänd tillverkare, längd 95 cm, klinga 82 cm, defekt, parerstång sitter löst, ej balja.. Ej med på visning.

75 kr

Utrop: 450 kr

TISSOT, Seastar, 18K, kvarts, 34 mm, trasigt ur, kronan lös, bucklor, gravyr, defekt band.

3 000 kr

Utrop: 2 700 kr

Parti Silver, S830, brv 177,7g; fyra supkoppar, en bägare, H: 5,5 - 9 cm, gravyr, defekt.

Utrop: 1 200 kr

Zeppelin, 100 Jahre, 43mm, kvarts, kronograf, alarm, datum, stål, länk, etui, Nr 7680-1-67125-TP, nollställer ej korrekt.