Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020
Klubbad för
Silver, ljusstakar ett par i danskt stämplat silver med ebenholtz skaft, 148mm, stämplad CFH
Övrigt, Läderarmband Ole Lynggaard Sweet Drops Design: Charlotte Lynggaard 2st berlocker S925 17-20cm i originalask
Silver, Tumlare / Bägare 6st signerade Löfman (Erik Löfman) 5,5cm 313g, kulhamrade, originaletui