361 - 380 av 1 573
1...181920...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020

Klubbad för

Ring 18K 3,5g Ø17 med diamanter 5xca0,02ct

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K 2,1g Ø18½ 32xca0,0065ct vitguld GHA

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 4,6g Ø17¼ med diamanter 7xca0,07ct från 1991

Utrop: 5 000 kr

Ring 18K 3,6g Ø16½ med diamanter 12xca0,02ct lite skev

1 600 kr

Utrop: 2 000 kr

Ring 18K 7,5g Ø16¾ med blå safir ca 0,70ct och diamnater 84xca0,0073st totalt 0,62ct

Utrop: 6 600 kr

Ring 14K 7,7g Ø17¼ med blå sten ostämplad

2 500 kr

Utrop: 2 900 kr

Ring 14K 2,4g Ø17 med blå sten och diamnater 4xca0,0075ct

Utrop: 1 000 kr

Ljuslyktor 2st Kosta Boda, design: Ann Wolff, Snöboll, höjd: 7,5cm

75 kr

Utrop: 175 kr

Skål Kosta Boda, Ulrika Hydman Vallien, Mine höjd 7cm, Ø13cm

275 kr

Utrop: 75 kr

Parti silver Ringar, 1 st 925s Ø19 12,3g, 2 Ringar 835s 3,3g skev skena

150 kr

Utrop: 100 kr

Ringar 925s 16,5g, 18½ ojämn yta, 19½ graverad

100 kr

Utrop: 125 kr

Vas Uppsala Ekeby Narciss 24,5cm

275 kr

Utrop: 225 kr

Ljusstakar i mässing Skultuna nr 80, 20cm, ett par

475 kr

Utrop: 500 kr

Armband, 18K 105,4g Fiskben längd: 19,5cm bredd: 35mm

Utrop: 53 000 kr

Kedja, 18K 41,3g Pansar 77cm med säkerhetskedja

Utrop: 25 500 kr

Kedja, 18K 42,8g Pansar 80cm

Utrop: 26 000 kr

Övrigt, Vristlänk 18K 25,8g 28cm Pansar

Utrop: 15 600 kr

Armband, 18K 27,5g 22cm några små bucklor

Utrop: 13 000 kr

Kedja, 18K 41,3g Pansar 50cm

Utrop: 25 500 kr

Kedja, 18K 11,4g 47,5cm Pansar

Utrop: 7 000 kr