301 - 320 av 1 573
1...151617...79 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020

Klubbad för

Armband S925 68,5g 23cm missfärgat

475 kr

Utrop: 450 kr

Kedja S925 107,5g Drottninglänk 64cm

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Parti silver S830 152,4g defekt

Utrop: 1 000 kr

Skål, Jan-Erik Ritzman 91 Transjö, signerad och numrerad 3/20, Ø19cm höjd 12cm

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Skål Kosta Boda Kjell Engman signerad nr.59146 ur serien "CanCan" Ø23cm höjd ca.12cm

325 kr

Utrop: 375 kr

Junkers, Atlantikflug, 40mm, automat, titan, kronograf , datum, nr. 6400, repigt mineralglas, slitet läderarmband

1 600 kr

Utrop: 500 kr

Certina, DS Action Precidrive, 40mm, stål, snr: C032410A, quartz, datum, safirglas, länk i stål

1 600 kr

Utrop: 1 600 kr

Servettställ S830 83,4g, höjd 7cm

Ströare S830 63,2g, 206mm

Veckskål, glas, fot i silver, Wien 1861

Pumps, Louis Vuitton Rivoli open toe, ett par MA0181 stl. 41, orginalkartong

Kaffeservis S830, Kaffekanna 270mm, Gräddkanna 145mm, Sockerskål 160mm, 2008,

Fat Lalique, i glas med reliefdekor i form av blommor, signerad Lalique France, Øca33cm

Vas, glas, Lalique Edvin Ollers, Elme glasbruk, höjd, 19cm, bottenslitage

Seiko, Presage 41mm, automat, stål, datum, läderarmband, repa på glas, snr: 743076, ref nr: 4R35-01T0, box

1 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Klockor Bulova

Bulova, Marine star 45mm, automat, stål, datum, gummiarmband, snr: 16862855 ref nr: 98B209, box

1 900 kr

Utrop: 1 000 kr

Apple tangentbord Magic modell A1314, samt Magic mouse modell A1296

600 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K 16,2g Ø20¼ i vitguld graverad, Schalin

6 400 kr

Utrop: 7 700 kr

Ringar 18K 23,2g Ø16¼ i vitguld graverade, Schalin

Utrop: 11 200 kr

Parti guld 18K bruttovikt 1,9g hänge, ring skevt

Utrop: 600 kr