Avslutad | Pant – Tisdag 24 november 2020
Junkers, Atlantikflug, 40mm, automat, titan, kronograf , datum, nr. 6400, repigt mineralglas, slitet läderarmband
Certina, DS Action Precidrive, 40mm, stål, snr: C032410A, quartz, datum, safirglas, länk i stål
Pumps, Louis Vuitton Rivoli open toe, ett par MA0181 stl. 41, orginalkartong
Visa varaSilver Övrigt
Kaffeservis S830, Kaffekanna 270mm, Gräddkanna 145mm, Sockerskål 160mm, 2008,
Visa varaGlas Övrigt
Fat Lalique, i glas med reliefdekor i form av blommor, signerad Lalique France, Øca33cm
Visa varaGlas Övrigt
Vas, glas, Lalique Edvin Ollers, Elme glasbruk, höjd, 19cm, bottenslitage
Visa varaKlockor Seiko
Seiko, Presage 41mm, automat, stål, datum, läderarmband, repa på glas, snr: 743076, ref nr: 4R35-01T0, box
Klockor Bulova
Bulova, Marine star 45mm, automat, stål, datum, gummiarmband, snr: 16862855 ref nr: 98B209, box