1421 - 1440 av 1 840
1...717273...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020

Klubbad för

Ring 18K brv 2,2g Ø17½, med pärla

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K brv 6,4g Ø17½,med en sten och diamanter 2xca0,01ct

Utrop: 3 900 kr

Ring 18K 3,9g Ø17½, graverad

Utrop: 1 800 kr

Ring 21K 3,8g Ø16¾

Utrop: 2 100 kr

Parti guld 18K brv 18,6g, defekt, innehåller gravyr, vitguld och stenar

Utrop: 8 400 kr

Kedja Pansar 18K 1,6g 39,5cm, missfärgad

Utrop: 750 kr

Hänge hjärta 18K 0,8g

450 kr

Utrop: 550 kr

Hänge 14K brv 4,6g, med sten

Utrop: 1 400 kr

Parti guld 18K brv 4,8g defekt, innehåller stenar och små diamanter

Utrop: 1 800 kr

Örhängen, ett par S925 förgyllt brv 2,7g, med emalj, signerad Georg Jensen

650 kr

Utrop: 300 kr

Armband Pansar 18K brv 5,1g 17,5cm, med stenar

1 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Armband 18K 19cm 41,8g med mynt i 21K, med säkerhetskedja

Utrop: 19 800 kr

Armband Fiskben 18K 19,3cm 11,1g, i vitguld, defekt

Utrop: 5 300 kr

Ring 18K Ø18¾ 2,9g i vitguld, med diamant 1xca 0,11ct

Utrop: 2 700 kr

Ring 18K Ø18¾ 4,1g med diamanter 7xca 0.04ct , graverad

Utrop: 2 900 kr

Ring 18K Ø19½ 3,6g med diamanter 61xca 0,005-0,03ct

Utrop: 5 400 kr

Armband X-länk 18K 20,2cm brv 14,9g med 5 berlocker, varav 2 med stenar och 1 defekt

5 200 kr

Utrop: 6 300 kr

Ring 14K Ø17 6,2g i vitguld, med diamanter 26x ca 0,01-0,03ct, defekt, 1 diamant saknas

Utrop: 3 500 kr

Ring 18K Ø18 4,8g i vitguld, med diamanter 14xca 0,02ct , rodiering av

Utrop: 2 900 kr

Armband tvåfärgat 14K 19,4cm 20,2g, små skador, repor

Utrop: 7 400 kr