841 - 860 av 1 840
1...424344...92 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 17 november 2020

Klubbad för

Örhängen S925 5,0g med stenar

225 kr

Utrop: 200 kr

Örhängen S925 10,8g med stenar

300 kr

Utrop: 375 kr

Örhängen S925 2g

75 kr

Utrop: 100 kr

Örhängen S925 4,6g

Utrop: 200 kr

Hänge S925 3,1g med stenar

100 kr

Utrop: 125 kr

Ring S925 4,4g Ø17½

Utrop: 200 kr

Kedja S925 6,7g 60cm Pansar

Utrop: 150 kr

Kedja S925 7,8g 50cm Pansar

150 kr

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 233g med stenar, skadat

1 500 kr

Utrop: 550 kr

Moccaskedar S800 87,8g 12st modell Ros

475 kr

Utrop: 600 kr

Moccaskedar S800 54,3g 6st

300 kr

Utrop: 375 kr

Skedar S800 41,2g 3st skadade

Utrop: 275 kr

Serveringssked S800 48,4g 16,5cm graverad, norska stämplar

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge 14K 0,3g skadat

Utrop: 125 kr

Ljusstakar S830 370,5g 7cm höga, fyllda, små stötskador

Utrop: 550 kr

Parti silver S925 73,6g skadat, med stenar

375 kr

Utrop: 425 kr

Väggljusstake, Scandia Guld, 24K guldpläterad, 31cm hög

300 kr

Utrop: 75 kr

Bordsskedar S830 133,3g 180mm 3st, Chippendale

700 kr

Utrop: 850 kr

Kaffeskedar S830 147,3g 115mm, 12st, graverade

Utrop: 1 000 kr

Fiskgafflar S830 275,7g 178mm 6st

Utrop: 1 800 kr