Örhängen S925 5,0g med stenar
Utrop: 200 kr
Örhängen S925 10,8g med stenar
Utrop: 375 kr
Örhängen S925 2g
Utrop: 100 kr
Örhängen S925 4,6g
Hänge S925 3,1g med stenar
Utrop: 125 kr
Ring S925 4,4g Ø17½
Kedja S925 6,7g 60cm Pansar
Utrop: 150 kr
Kedja S925 7,8g 50cm Pansar
Parti silver S925 233g med stenar, skadat
Utrop: 550 kr
Moccaskedar S800 87,8g 12st modell Ros
Utrop: 600 kr
Moccaskedar S800 54,3g 6st
Skedar S800 41,2g 3st skadade
Utrop: 275 kr
Serveringssked S800 48,4g 16,5cm graverad, norska stämplar
Utrop: 300 kr
Hänge 14K 0,3g skadat
Ljusstakar S830 370,5g 7cm höga, fyllda, små stötskador
Parti silver S925 73,6g skadat, med stenar
Utrop: 425 kr
Väggljusstake, Scandia Guld, 24K guldpläterad, 31cm hög
Utrop: 75 kr
Bordsskedar S830 133,3g 180mm 3st, Chippendale
Utrop: 850 kr
Kaffeskedar S830 147,3g 115mm, 12st, graverade
Utrop: 1 000 kr
Fiskgafflar S830 275,7g 178mm 6st
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 17 nov 2020