1421 - 1440 av 1 490
1...717273...75 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2020

Klubbad för

Nipperask S925 18,1g Ø2,5cm med blå sten på locket

300 kr

Utrop: 150 kr

Collier Stigbert S925 45,3g 42cm 1955

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Moccaskedar 11st S830 85,1g 91-93mm modell Rosen

Utrop: 550 kr

Moccaskedar 2st S830 21,9g 101mm modell Sten Sture

125 kr

Utrop: 150 kr

Kaktång S830 24,1g 124mm modell Rosen

Utrop: 150 kr

Serveringsskedar 3st S830 67,9g 99mm, 110mm, 195mm

375 kr

Utrop: 450 kr

Rosvas S830 96,0g höjd 19cm, fot fylld med vax

600 kr

Utrop: 600 kr

Silverkanna Arne Klang S925 302,5g höjd 24cm

2 700 kr

Utrop: 2 100 kr

Bordskedar 6st S830 264,9g 188mm modell Svensk

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Skedar 2st S830 101,9g Bordssked 188mm modell Gammal Fransk, Matsked 229mm modell Olga, skadade, buckliga

Utrop: 700 kr

Armband S925 22,0g 17-19cm, med stenar, saknas 1 sten

225 kr

Utrop: 150 kr

Såsslev S830 62,4g 201mm modell Olga, graverad, stämpad 1862

425 kr

Utrop: 425 kr

Bordsskedar 6st S830 254,2g 188mm modell Svensk

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Dessertskedar 2st S830 69,8g 156mm, 157mm

375 kr

Utrop: 450 kr

Dessertskedar 3st S830 102,0g 155mm MEMA signerade Thresia

550 kr

Utrop: 700 kr

Fat i silver S830 365,3g Ø24,5cm, med monogram "JJ"

Utrop: 2 400 kr

Tissot, Seastar, herrur, 18K i boett, 34mm, quartz, datum, graverad: För nit och redlighet i rikets tjänst, repigt plastglas, små repor på bakboett, svart läderarmband slitet.

3 100 kr

Utrop: 3 000 kr

Tissot 1853, damur, 24mm, stål, quartz, datum, safirglas, Ref: T825/925, Snr: 12bc0916521, extra länkbitar, armband i stål, box, ytterkartong och manualer

500 kr

Utrop: 600 kr

Hänge 18K tvåfärgat 3,9g med 4 stenar och 2 rådiamanter

2 300 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring 18K vitguld 15,8g Ø20 med diamanter 16xca0,03ct inneslutningar, skadade diamanter