Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2020
Örhängen ett par 18K, 4,5g vitguld , med diamanter 2xca 0,08ct 16xca 0,01ct, grön sten
Ivan Aguéli (1869-1917) Olja på pannå, motiv Nakenakt, mått 25x39cm, utställd på Gallerie Blanche 1957, katalognummer 95, osignerad, stifthål i pannå. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaKonst Måleri
Otto Gustaf Carlsund (1897-1948) Blandteknik på papper, monogramsignerad, mått 17x14,5cm, ursprunglig proveniens på objektets rygg. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaKonst Måleri
Otto Gustaf Carlsund (1897-1948) Blandteknik på papper, monogramsignerad -26, mått 15x15cm. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaKonst Måleri
Esaias Thorén (1901-1981) Collage/blandteknik på papper, monogramsignerad 1930, mått 13,5x11cm, lös i sin inramning. Visas och hämtas på Sefina S:t Eriksgatan 20 i Stockholm
Visa varaSmycken Ring
Ring 14K vitguld 4,2g Ø16¼ med diamanter 28xca0,01-0,02ct och 4xca0,05ct princess
Visa varaÖvrigt Övrigt
Dolce & Gabbana, Axelremsväska, läder med märkestryck, axelrem i vävt tyg, dustbag, inköpskvitto juni -19 finns i innerfack
Videokamera Canon XA10 snr 453420100739 med användarhandbok, Blixt Canon DS401051 600EX-RT snr 0101103173, Mikrofon Røde NTG-1 snr 0042652, med kablar i väska