Avslutad | Pant – Tisdag 10 november 2020
Ulf Greder, (1949- ) Grafiskt blad, Trädgårdsmotiv, signerad 193/360, 50x60 i ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Grafiskt blad, motiv: Byggnad, signerad och numrerad 17/300, 39x49cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Grafiskt blad, motiv: Champagne med hummer, signerad och numrerad 67/240, 44x27cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Konst Skulpturer
Okänd konstnär, Grafiskt blad, motiv: Dam med drink, signerad och numrerad 8/340, 38x28cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm
Okänd konstnär, Affisch, motiv: Polis collage, signerad och numrerad 188/380, 26x25cm i ram. Visas och hämtas på St Eriksgatan 20 i Stockholm