CERTINA, DS Nautic, (200M/660Ft), Boett nr. 115.7019/7119.42, herrur, 38 mm, stål, quartz, safirglas (repor/nagg), datum, skadad urtavla, originallänk, viklås, Ref nr. 60033/K14, ca 1995.
Utrop: 1 000 kr
Klockor
Lördag 31 okt 2020
Herrur / Damur / Fickur
Läs mer
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm