241 - 260 av 262
1...121314 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 december 2020

Klubbad för

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Pochette Accessoires, Damier Azur, 23x13x4cm, någon fläck.

3 200 kr

Utrop: 1 800 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact Wallet, monogram canvas, 10x8cm, mynt, kort, sedel, från 2011.

2 300 kr

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHANEL, Classic Mini Flap bag, svart quiltat sammet, guldfärgade beslag, 17,5x13x7 cm, hologram svårt läst 358-497, slitage på hörn, år 1994-1996.

7 900 kr

Utrop: 8 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Vintage, Classic Double Flap Bag, mörk marint Quiltat lammskinn, guldfägade beslag, 25x16x6cm, hologrammärkt 1455849, från år 1989-1991, sliatge på hörn, fläck på foder.

14 000 kr

Utrop: 16 000 kr

VÄSKA, CHANEL, Jumbo Chesterfeild flap bag, svart vaderat qulitat skinn, guldfärgade beslag, 32x20x7cm, hologrammärkt 23839991, cert, bruksslitage.

14 800 kr

Utrop: 15 000 kr

Accessoarer Plånböcker

PLÅNBOK, CHANEL, svart quiltat skinn, vinrött foder, 18x10cm.

Utrop: 900 kr

ARMBAND, CHANEL, No 5, gulsfärgad, svart läder, länk med berlocker, längd 19cm, från år 1998.

2 500 kr

Utrop: 3 000 kr

SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Bausch & Lomb, 58 14, guldfärgade bågar, svarta mineralglas, etui.

550 kr

Utrop: 600 kr

SOLGLASÖGON, GIANNI VERSACE, mod.404/A col.900, bruna bågar, gulmetall, bruna glas, etui.

Utrop: 450 kr

COLLIER, LARA BOHINC, Lunar Eclipse, förgylld mässing, längd 40 cm, originalask.

3 100 kr

Utrop: 2 000 kr

COLLIER, VERSACE, förgylld metall, pansar länk, hänge, längd 50cm, originalask, kvitto,

Utrop: 1 200 kr

ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, vintage, silverfärgad metall, blå ,stenar (en saknas), grå stenar, längd 18cm, originalask, från 1958.

1 200 kr

Utrop: 900 kr

PÄRLCOLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, imitationspärlor , 3-radigt, längd ca 50cm, originalask, från 1958.

1 500 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, monogram canvas, 32x25x15cm, hänglås nr 306, från 2000.

4 200 kr

Utrop: 3 400 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, monogram canvas, svart, guldfärgade beslag 24x16x6cm,

2 100 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, GUCCI, vintage, monogram canvas, mörkbeige, brunt läder, guldfärgade beslag, 28x20x6cm, slitage på innerfoder.

Utrop: 1 200 kr

VÄSKA, CHANEL, Classic Soft Flap Bag. lila quiltat skinn, silverfärgade beslag, 30x18x8cm, hologrammärkt 12409665, cert, dustbag,

Utrop: 17 000 kr

VÄSKA, MULBERRY, Suede Maisie Shoulder, svart skinn, svart mocka, guldfärgade beslag, 26x19x7cm, dustbag

Utrop: 3 800 kr

VÄSKA, SONIA RYKIEL, svart nylon, 25x16x8cm.

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, SALVATORE FERRAGAMO, 100% siden, 90x90cm, blå, rosa och lila blommor,

600 kr

Utrop: 700 kr