Avslutad | Fashionabla – Torsdag 10 december 2020
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Compact Wallet, monogram canvas, 10x8cm, mynt, kort, sedel, från 2011.
VÄSKA, CHANEL, Classic Mini Flap bag, svart quiltat sammet, guldfärgade beslag, 17,5x13x7 cm, hologram svårt läst 358-497, slitage på hörn, år 1994-1996.
VÄSKA, CHANEL, Vintage, Classic Double Flap Bag, mörk marint Quiltat lammskinn, guldfägade beslag, 25x16x6cm, hologrammärkt 1455849, från år 1989-1991, sliatge på hörn, fläck på foder.
VÄSKA, CHANEL, Jumbo Chesterfeild flap bag, svart vaderat qulitat skinn, guldfärgade beslag, 32x20x7cm, hologrammärkt 23839991, cert, bruksslitage.
ARMBAND, CHANEL, No 5, gulsfärgad, svart läder, länk med berlocker, längd 19cm, från år 1998.
SOLGLASÖGON, RAY-BAN, vintage, Bausch & Lomb, 58 14, guldfärgade bågar, svarta mineralglas, etui.
SOLGLASÖGON, GIANNI VERSACE, mod.404/A col.900, bruna bågar, gulmetall, bruna glas, etui.
COLLIER, VERSACE, förgylld metall, pansar länk, hänge, längd 50cm, originalask, kvitto,
ARMBAND, CHRISTIAN DIOR, vintage, silverfärgad metall, blå ,stenar (en saknas), grå stenar, längd 18cm, originalask, från 1958.
PÄRLCOLLIER, CHRISTIAN DIOR, vintage, imitationspärlor , 3-radigt, längd ca 50cm, originalask, från 1958.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, monogram canvas, 32x25x15cm, hänglås nr 306, från 2000.
VÄSKA, GUCCI, vintage, monogram canvas, mörkbeige, brunt läder, guldfärgade beslag, 28x20x6cm, slitage på innerfoder.
VÄSKA, CHANEL, Classic Soft Flap Bag. lila quiltat skinn, silverfärgade beslag, 30x18x8cm, hologrammärkt 12409665, cert, dustbag,
VÄSKA, MULBERRY, Suede Maisie Shoulder, svart skinn, svart mocka, guldfärgade beslag, 26x19x7cm, dustbag