Avslutad | Aficionado – Torsdag 29 oktober 2020
Accessoarer Bälten
SKÄRP, LOUIS VUITTON, Initiales, Damier Ebenen canvas, längd 90cm, bredd 4 cm, dustbag, originalask.
Mynt Sedel
SEDLAR, 1 st 1 Kr 1914 ca 1, 9 st 5 Kr 1948-1974 sltagemässigt ca 1+ - 0 men 3 av dem har blivit stämplade av olika företag, 8 st 10 Kr 1959-1984 ca 01 - 0.
SOLGLASÖGON, YVES SAINT LAURENT, 2002/S, 57 14, melerade bågar, bruna glas, etui.
Accessoarer Pennor
PENNA, MULBERRY, 2st, rollerball, resevoar, vitmetall, stift i iridium, etui i svart läder.
Accessoarer Pennor
PENNOR, MULBERRY, 2st, rollerabll, resevoar, stift i iridium, mässing, separata läder etuier,
Mynt Svenska mynt
2 MYNT, 21,6K guld, 5 Kronor, 1899-1901, kvalité ca 1+/01 - 01/0, total vikt 4,5 g.
VÄSKA, GUCCI, vintage, beige tyg med monogram, brunt läder, 18x23x5cm, initialer på framsidan, pennhållare trasig.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Multiple Wallet, monogram canvas, 10x10,5cm, 3 kontkortsfack, mynt, sedel, från 1984.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, LOUIS VUITTON, Fold, monogram canvas, 11x10cm, mynt, sedel, från 1982.
Mynt Utländska mynt
MYNT, silver, Dollar, Morgan, 1882 O, USA, kvalité ca 1+/01, mindre repor, diameter 38 mm, vikt 26,7 g.