441 - 460 av 879
1...222324...44 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2020

Klubbad för

Linocell, Li-Ion Battery bank, 13000mAh, 3,7V (48,10Wh), 2x USB (5V max 2,1A), laddare, sladd.

100 kr

Utrop: 150 kr

Spelkonsol, X-Box One, Modell: 1540, 500GB, med två handkontroller (X-Box 360), Serie nr. 396281653348, med kablage, 6st spel: NFL 17, NHL 15, FIFA 16, Forza Horizon 3, Forza 6, Halo MC Collection

550 kr

Utrop: 650 kr

Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph, Daytona, 40mm, 18K Everose, Brv 145,1g, Chronometer, "Chocolate Dial", automatisk, kronograf, safirglas, Ref nr. 116515LN, Serie nr. 6Y371484, Cal 4130, keramisk ring, läderarmband, viklås 18K, med box, certifikat 2013

Rolex Datejust 36mm, guld/stål, Chocolate Floral, armband i guld/stål med viklås, Cal. 3135 automatisk, datum, safirglas (nag på glaset), diamanter på bezel, Ref nr. 116243, Serie nr. G637619 med box, certifikat (ej daterat), manual, ytterbox, putsrepor

Rolex Yacht-Master 36mm, guld/stål, champagne urtavla,safirglas, Cal. 2135, automatisk, datum, Ref nr. 168623 Serie nr. M592319, armband med viklås (slitet) guld/stål (putsrepor), länk kortad ej extralänk, med box, certifikat (2009, Norge), ej extralänk

Armband Ankarlänk 14K, 153,3g 24,5cm, B. 13mm, lås defekt, Italien

Drönare, DJI Mavic Pro 2, Hasselblad Mavic Pro 2, Modell: L1p Serienummer: 162DFBE001WEG5, tillbehör: MAVIC 2 FLY MORE KIT, 3st laddare, Laddningstation, billaddare och väska, samt en kontroll, i kartong.

Gitarr, halvakustisk, ESP, Modell: XAC10E, Serie nr. SK11083258, mindre repor/sliatge, i hårt fodral (äldre), inbygd gitarr tuner ACUS-3TN

850 kr

Utrop: 1 000 kr

Elgitarr Washburn, BT-2, Serie nr. ?81107?? i mjukt fodral, skador på lack, saknar sträng, saknar skydd till knapp. Försärkare, Samick, AG-15B, Serie nr. S102080287

275 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld 18K 16,6g graverat

Utrop: 7 800 kr

Ring 18K 3,5g graverad

Utrop: 1 700 kr

Smycken Klockarmband

Klockarmband S925 27,3g guldfärgat, 1 sprinter saknas för fäste av lås

Utrop: 200 kr

Parti guld 14K 17g graverat

Utrop: 6 100 kr

Parti guld 18K 9,2g graverat

Utrop: 4 400 kr

Ring 14K 1,9g Ø19¼med vita stenar, skev

Utrop: 700 kr

Ring vg 18K 1,9g Ø18, med vita stenar

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 2,2g Ø18½ med diamant 1xca0,001ct

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 12,4g graverat, defekt

Utrop: 5 900 kr

Ring 18K 1,7g Ø16¾ med blå sten

Utrop: 1 000 kr

Ring 18K 5,9g Ø16, Blomma med vita stenar

Utrop: 3 200 kr