Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2020
Linocell, Li-Ion Battery bank, 13000mAh, 3,7V (48,10Wh), 2x USB (5V max 2,1A), laddare, sladd.
Spelkonsol, X-Box One, Modell: 1540, 500GB, med två handkontroller (X-Box 360), Serie nr. 396281653348, med kablage, 6st spel: NFL 17, NHL 15, FIFA 16, Forza Horizon 3, Forza 6, Halo MC Collection
Rolex, Oyster Perpetual, Cosmograph, Daytona, 40mm, 18K Everose, Brv 145,1g, Chronometer, "Chocolate Dial", automatisk, kronograf, safirglas, Ref nr. 116515LN, Serie nr. 6Y371484, Cal 4130, keramisk ring, läderarmband, viklås 18K, med box, certifikat 2013
Visa varaKlockor Rolex
Rolex Datejust 36mm, guld/stål, Chocolate Floral, armband i guld/stål med viklås, Cal. 3135 automatisk, datum, safirglas (nag på glaset), diamanter på bezel, Ref nr. 116243, Serie nr. G637619 med box, certifikat (ej daterat), manual, ytterbox, putsrepor
Visa varaKlockor Rolex
Rolex Yacht-Master 36mm, guld/stål, champagne urtavla,safirglas, Cal. 2135, automatisk, datum, Ref nr. 168623 Serie nr. M592319, armband med viklås (slitet) guld/stål (putsrepor), länk kortad ej extralänk, med box, certifikat (2009, Norge), ej extralänk
Visa varaParti Guld
Armband Ankarlänk 14K, 153,3g 24,5cm, B. 13mm, lås defekt, Italien
Visa varaElektronik Övrigt
Drönare, DJI Mavic Pro 2, Hasselblad Mavic Pro 2, Modell: L1p Serienummer: 162DFBE001WEG5, tillbehör: MAVIC 2 FLY MORE KIT, 3st laddare, Laddningstation, billaddare och väska, samt en kontroll, i kartong.
Visa varaMusikinstrument Gitarrer
Gitarr, halvakustisk, ESP, Modell: XAC10E, Serie nr. SK11083258, mindre repor/sliatge, i hårt fodral (äldre), inbygd gitarr tuner ACUS-3TN
Elgitarr Washburn, BT-2, Serie nr. ?81107?? i mjukt fodral, skador på lack, saknar sträng, saknar skydd till knapp. Försärkare, Samick, AG-15B, Serie nr. S102080287