Avslutad | Pant – Tisdag 27 oktober 2020
Ipad Air Space grey, 16gb, grå färg, A1474 modell: MD785KN/B , pin:2200, ej laddare, slitage, buckla, i fodral. i-cloud ej utloggat, Visas och hämtas på Östergatan 35 i Malmö
Visa varaSmycken Halskedja
Halsband med gröna stenar och 14K-gulddetaljer brv 23g, 51cm
Visa varaSilver Övrigt
Kanna i silver engelska stämplar brv 410,4g, Pb/Ab Peter & Ann Bateman troligen 1834, lagningar, skador, asiatisk inspirerat relief motiv
Elgitarr Ibanez SA 360 QM,transparent red burst, SA-series, snr w562168, made in Korea, svajarm saknas , mjukt fodral, visas och hämtas på östergatan 35 i Malmö.
Kanna med skador, en fot behöver justeras, liten buckla , höjd 12,5cm vid handtag, stämplat c.m.r D3 =1810, 189g