Laddar...

Aktivera zoom-läge

Budhistorik

Bud Buddatum Tid Kund

Auktionsnr: 170

Varunr: 1 696 473

Smycken

Brosch

BROSCH, 18K guld/platina, kuddslipad krysoberyll ca 10,0 ct, rosenslipade diamanter ca 0,40 ctv, längd 70 mm, vikt 9 g, krysoberyllen har repor och mindre nagg.

20 500 kr

Klubbad till budgivare: 200735

Valuta

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.