Laddar...

Aktivera zoom-läge

Play

Budhistorik

Inga bud

Auktionsnr: 146

Varunr: 1 696 353

Smycken

Hänge

HÄNGE, platina, droppslipad Colombiansk smaragd 19,18 ct, The Gem & peral laboratory certificat 15255, minor clarity enhancement, 70 briljantslipade diamanter ca 3,75 ctv, ca TW-Cr/VS-P, höjd 50 mm, vikt 20,4 g, smaragd med nagg på kulett, några diamanter med nagg och skador, etui.

För fullständiga villkor se våra köparvillkor.