1261 - 1280 av 1 437
1...636465...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020

Klubbad för

Fickur, manuell, guldpläterad,Ø54, med monogram, klockkedja i oädel metall

300 kr

Utrop: 375 kr

Fickur, Ø42mm, med nyckel i oädel metall, löst plastglas, går ej

75 kr

Utrop: 50 kr

Fickur 3st, Ø50, Ø49 och Ø47mm engelska stämplar, 2 saknar nyckel, går ej

900 kr

Utrop: 600 kr

Fickur, manuell,Ø60mm, i Coin silver, går ej, defekt urtavla med monogram

750 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 4st S830 66,2g modell: Olga

Utrop: 450 kr

Smörgåsgafflar 8st S830 240g 115mm

Utrop: 1 600 kr

Smörgårs knivar S800 brv309g

Utrop: 1 400 kr

Bestickset S830 brv 1227g 6st matknivar, 6 matgafflar, 6 matskedar, 6 dessertskedar, 6 teskedar i tillhörande box

Utrop: 7 100 kr

Minnesmynt 24st S925 629g Sveriges regenter, i box

Utrop: 4 800 kr

Trässkulptur Calle Örnemark, höjd 70cm . Ej med på visning.

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Lisa Johansson textilkonst ullmosaik 71x40,5cm

125 kr

Utrop: 125 kr

Kaffekanna Tenn design O.H. Lagerstedt Eskilstuna höjd: 25cm

275 kr

Utrop: 125 kr

Certina, armbandsur, Ø34mm manuell, tvåfärgad, bruksslitage

275 kr

Utrop: 125 kr

Klockor Candino

Candino, 18K armbandsur, Ø33mm, manuell, safirglas, guldpläterat armband

3 300 kr

Utrop: 2 900 kr

Arena, Stoppur, Ø46mm, manuell

125 kr

Utrop: 75 kr

Klockor Minerva

Minerva, stoppur, Ø49mm, manuell , boettnr:978495

50 kr

Utrop: 75 kr

Omega Fickur, S800 brv 91,6g Ø49mm, boettnr:6391035, bruksslitage §

750 kr

Utrop: 375 kr

Viking, fickur, S800 brv 83,7g, Ø48mm, manuell, boettnr:1072570, klockkedja i oädel metall, i ettui

150 kr

Utrop: 200 kr

Zenith, fickur, Ø46mm, manuell, boettnr: 320A010, defekt glas

375 kr

Utrop: 200 kr

Waltham fickur, 2st, manuella, Ø45mm och 49mm double, boettnr:9533827 och 6882095

900 kr

Utrop: 375 kr