Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020
Klockor Boss
Damur Hugo Boss Ø36mm, stål med cremefärgad pärlemor urtavla, stenar i boettring, quartz, i originalbox samt tags kvar H.358,3,14,3231S
Klockor Michael Kors
Michael Kors klocka Ø42 mm, stål, 251601 mk-2424, quartz, repig boett, slitet originalband
Klockor Michael Kors
Damur Michael Kors Bradshaw, MK-5799 251504, rose,Ø38mm, stål, quartz, 2 extra länkbitar i originalbox med manual
Klockor Emporio Armani
Herrur Emporio Armani AR-0389, Snr:111201, stållänk, quartz Ø43mm, i originalbox med två extra länkbitar. Batteribyte krävs.
Damur Breitling Callisto 2017, stållänk bicolor med blå tavla 2489,b64046 länknummer 4070,14397, quartz, repor på länk
Herrur Tissot Seastar Seven Ø36mm, 18K manuell, graverad. Repigt plexiglas samt liten buckla i boett
Mobiltelefon Apple Iphone 6S plus, 16gb modell A1687, fabriksåterställd, med laddaare (sliten) och hörlurar. IMEI 355728072967869, Snr:c39rnp4ggrwf
Ipad Air 2 silver 9,7" 64GB i kartong med laddare, fabriksåterställd, Snr: DMPRKKSXG5VY
12 cremekoppar med fat Rörstrand, dekor från Gripsholmsservisen, kronor i blått och guld mot vit botten, tre kronor, fältspatsporslin 1900-talets andra hälft H: 10cm, 2 koppar med fat har små nagg
Samsung smartwatch Gear S3 Frontier 4GB, svart, SM-R760 snr: R5AJ8091P4R med laddare
Skruvdragare Snap-on Modell CDR8815 snr: 16025011 13mm med ett extra batteri (CTB8185). Ej med på visning.
Mutterdragare Snap-On Modell: CT8850 (lossar 1100 Nm) Snr: 17020003 med ett extra batteri (CTB8185). Ej med på visning.