521 - 540 av 1 437
1...262728...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020

Klubbad för

Hänge 18K, 1,0g "kors"

400 kr

Utrop: 475 kr

Ring 18K vitguld, 3,1g, Ø17 med diamanter 4x ca 0,01ct, Örns Juvelatelje, 1967, Göteborg

Utrop: 2 300 kr

Ring tråfärgad, 18K 3,1g med diamanter, missfärgad

Utrop: 1 400 kr

Armband, Pansarlänk 18K, 2,4g 18 cm, 2 mm, Balestra haklås, SSÄ

Utrop: 1 200 kr

Hänge 21K, 0,9g "F"

Utrop: 475 kr

Armbandsur, med boett i 14K, 21mm, armlänk i 18K, Brv 16,3g plexiglas, Schweizisk urverk, 17 juveler

3 600 kr

Utrop: 4 200 kr

Armring, öppningsbar, 18K, Brv 12,1g, Ø6 cm, med Mabepärla, Svedbom, Stockholm, mindre repor

4 500 kr

Utrop: 4 800 kr

Ring med diamant, 18K, 2,7g, Ø17½, 1 x ca 0,015ct

Utrop: 1 900 kr

Örhängen, 18K, 0,4g, Längd: 0,5cm x 0,5cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Hänge, S925, 3,7g, Längd: 4,3cm, Bredd: ca 6mm

Utrop: 125 kr

Armband, X-Länk med stav 18K, 30,1g, 19 cm, 11mm, kistlås, Svenska Guldvaruaktiebolage, 1966, Stockholm

Utrop: 15 400 kr

Hänge, S925, 0,7g

Utrop: 50 kr

Armband, X-länk 18K, 25,5g 19 cm, 14mm, kistlås, 1962, Stockholm

Utrop: 13 000 kr

Hänge, S925, 1,4g, Längd: 3cm, Bredd: 12mm

Utrop: 75 kr

Armband, Bismarckslänk 18K, Brv 12,9g 19 cm, kistlås, med sten, mindre slitage

Utrop: 5 600 kr

Parti guld, 18K, Brv 4,1g, fyra delar, med pärla

Utrop: 1 800 kr

Kedja Venezialänk 18K, 2,3g, 41 cm, 1 mm, springlås, Balestra

Utrop: 1 100 kr

Kedja Ankarlänk 18K, 1,7g, 37 cm, 1 mm, springlås

750 kr

Utrop: 850 kr

Hänge 18K, 0,5g repor

Utrop: 250 kr

Ring 18K tvåfärgad, 2,4g, Ø18, med diamanter 4x ca 0,005ct, åttakantsslipade, GFAB

Utrop: 1 700 kr