461 - 480 av 1 437
1...232425...72 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 29 september 2020

Klubbad för

Parti guld, 18K, brv 16,7g; 6 ringar, 2 hängen. defekt/graverat.

Utrop: 8 000 kr

Armband med hänge, S925, 16,1g, Längd: 17,5cm, Bredd: 5mm, Design Efva Attling, med box

550 kr

Utrop: 475 kr

Parti guld, 9K, brv 2,2g; 1 ring med svart sten, Ø17½, defekt skena.

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring med svart sten, S925, Brv 2,6g, Ø16½

50 kr

Utrop: 75 kr

Kedja, S830, 32,1g, Längd: 44cm, Bredd: 4mm, Springlås

Utrop: 200 kr

Parti silver, S830, 11,3g, tre delar

Utrop: 75 kr

Parti Silver, S835 - S925, brv 33g; 3 ringar, 2 kedjor, 2 Hängen, 1 berlockarmband.

200 kr

Utrop: 225 kr

Kedja Ankarlänk, S925, 1,6g, Längd: 39cm, Bredd: 1mm, springlås

25 kr

Utrop: 50 kr

Kedja, S925, 5,2g, Längd: 42cm, Bredd: 1,5mm

100 kr

Utrop: 125 kr

Hänge med stenar, S925, 2,3g

Utrop: 100 kr

Ring med pärla och stenar, 18K, 3,2g, Ø17, vitguld

Utrop: 2 200 kr

Ring med vit sten, S925, Brv 8,5g, Ø19 (justerbar), lite skev

175 kr

Utrop: 175 kr

Hänge "Hjärta", 18K, 1,5g, med bucklor

Utrop: 750 kr

Hänge, 18K, 4,9g, med lite nagg

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K, 1,5g, skev

Utrop: 750 kr

Hänge, 18K, 1,6g, Längd: 1,8cm, Bredd: 15mm

Utrop: 1 200 kr

Kejda Pansar, 18K, 10,4g, Längd: 60cm, Bredd: 2mm, Springlås

Utrop: 6 500 kr

Ring med sten, 18K, Brv 2,3g, Ø17¾

Utrop: 1 300 kr

Örhängen, 18K, 0,8g, trefärgade

600 kr

Utrop: 600 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, sunburst, lönnhals, Noiseless mikar, låsbara stämskruvar, svajarm, USA 2010 (Corona, California), Ser.nr: US10081864, originaletui med nycklar, som ny! Visas och hämtas hos Sefina Göteborg - Rosenlundsgatan 4

Utrop: 10 200 kr