Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2020
Collier 14K trefärgad brv 64,0g 40cm, med stenar och diamanter 2xca,0,01ct, 23xca0,02ct, 11xca0,03ct 10xca0,05ct, 3xca0,10ct, 1xca0,12ct, 1 xca0,14ct, 9xca0,16ct, 2xca0,23ct och med pärlor, signerad HansJensen Köpenhamn 1899-1937
Ring 18K tvåfärgad 15,5g Ø17½ med diamanter 2xca0,10-,015ct, 1 xa0,05ct och en fancy ljusgrön diamant 1xca,016ct
Mobil Samsung galaxy S7 Edge 32gb SM-G935F, snr: 359948/07/0918424/5, repor på skärm, i orginal box med laddare och hörlurar, återställd till fabriksinställningar
Mynt 12st S925 408g, varje mynt i enskilt plastetui i ett större etui, Noges Solveskatt - vår stolte historie
Fritid Sport
Fiskespö Ron Thompson Waypoint 8´-240cm, 30LB, Carbon, med fiskerulle Abu Garcia BIg Game Ambassadeur 9000, med lina. Ej på visning.
Fritid Sport
Fiskespö Abu Garcia commodore Carbon compoditr, Pirker 60, 6´-183cm, med fiskerulle Abu Garcia ambassadeur 7000, med lina. Ej på visning.
Ring 18K vitguld 5,5g, Ø17, med diamant 1xca4,9ct slipad kulett med svag gul ton och inga synliga inneslutningar
Visa varaKlockor Rolex
ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116203, Serie nr. D553469, från mitten av 2005-2006, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, safirglas,nagg på glaset, datum, diamanturtavla (10 st.), Oysterlänk stål/guld, viklås(Easylink),2 länkbitar
Visa varaKlockor Breitling
BREITLING Chronomat Evolution "Tachymetre", Chronometre, 43mm stål, diamanter glasring, automatisk, Cal 13 (ETA 7750), kronograf, datum, Ref: A13356, Ser.nr: 2198693, Pilotlänk med viklås, läderbox, servicekvitto med garanti till 2020-09-11