1481 - 1500 av 1 711
1...747576...86 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2020

Klubbad för

Ring 18K brv 6,2g Ø20½, med stenar

Utrop: 3 900 kr

Armband Pansar med platta 18K 15,9g 21cm

Utrop: 9 700 kr

Armband i gummi med 14K gulddetaljer brv 21,9g 20cm

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Collier 14K trefärgad brv 64,0g 40cm, med stenar och diamanter 2xca,0,01ct, 23xca0,02ct, 11xca0,03ct 10xca0,05ct, 3xca0,10ct, 1xca0,12ct, 1 xca0,14ct, 9xca0,16ct, 2xca0,23ct och med pärlor, signerad HansJensen Köpenhamn 1899-1937

28 000 kr

Utrop: 34 000 kr

Kedja Kejsarlänk 18K 143,9g 65cm

Utrop: 76 000 kr

Ring 18K tvåfärgad 15,5g Ø17½ med diamanter 2xca0,10-,015ct, 1 xa0,05ct och en fancy ljusgrön diamant 1xca,016ct

Utrop: 12 000 kr

Örhängen, ett par 18K 8,4g

Utrop: 6 100 kr

Mobil Samsung galaxy S7 Edge 32gb SM-G935F, snr: 359948/07/0918424/5, repor på skärm, i orginal box med laddare och hörlurar, återställd till fabriksinställningar

650 kr

Utrop: 600 kr

Moccaskedar 11st S830 141,0g 111mm, modell: Madeleine

Utrop: 900 kr

Mynt 12st S925 408g, varje mynt i enskilt plastetui i ett större etui, Noges Solveskatt - vår stolte historie

Utrop: 3 000 kr

Mynt 10st S925 200,0g, varje mynt i plastetui i ett större etui

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Vas i silver 385,7g H: 20,5cm graverad

Utrop: 2 600 kr

Fritid Sport

Fiskerulle Abu Garcia Ambassadeur 6500C, sliten

Utrop: 500 kr

Fritid Sport

Fiskespö Ron Thompson Waypoint 8´-240cm, 30LB, Carbon, med fiskerulle Abu Garcia BIg Game Ambassadeur 9000, med lina. Ej på visning.

750 kr

Utrop: 600 kr

Fritid Sport

Fiskespö Abu Garcia commodore Carbon compoditr, Pirker 60, 6´-183cm, med fiskerulle Abu Garcia ambassadeur 7000, med lina. Ej på visning.

650 kr

Utrop: 600 kr

Ring 18K vitguld 5,5g, Ø17, med diamant 1xca4,9ct slipad kulett med svag gul ton och inga synliga inneslutningar

ROLEX, Oyster Perpetual, Datejust, Chronometer, Ref nr. 116203, Serie nr. D553469, från mitten av 2005-2006, herrur, 36 mm, stål/guld, automatisk, safirglas,nagg på glaset, datum, diamanturtavla (10 st.), Oysterlänk stål/guld, viklås(Easylink),2 länkbitar

BREITLING Chronomat Evolution "Tachymetre", Chronometre, 43mm stål, diamanter glasring, automatisk, Cal 13 (ETA 7750), kronograf, datum, Ref: A13356, Ser.nr: 2198693, Pilotlänk med viklås, läderbox, servicekvitto med garanti till 2020-09-11

Utrop: 54 000 kr

Parti guld 18K 20,0g med diamanter 1xca0,07ct, 8xca0,01ct, 2xca0,005ct, defekt

Utrop: 9 500 kr

Hänge 18K 0,6g

375 kr

Utrop: 450 kr