241 - 260 av 412
1...121314...21 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 4 september 1999

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 PAR PÄRLÖRHÄNGEN, m äkta stenar, 1 PAR ÖRKNAPPAR m äkta stenar tot 0,10ct.

950 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

4 PUNSCHBÄGARE.

525 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 SILVERPJÄS, SK.

2 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 SILVERLJUSSTAKE, tvåarmad.

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

1 SLEV, skaft av år 1861.

Pantvaror Övrigt

1 DOSA, ALMANACKA i mässing.

Pantvaror Övrigt

1 SILVERSLEV, Hallberg år 1910.

275 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

1 MÄSSINGSSTAKE, Carl Keijser.

325 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Övrigt

1 LJUSSTAKE, 1 STRÖARE nysilver.

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

6 PUNCHBÄGARE.

625 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

6 BORDSGAFFLAR, Gammal Fransk GAB.

1 200 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

6 BORDSKNIVAR, Gammal Fransk GAB.

1 550 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

3 SKEDAR, 3 GAFFLAR, 3 KNIVAR, Sten Sture, Mema.

1 300 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, utan ram Pär Lindblad, Olja 88x94 cm

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

1 KERAMIKTAVLA.

1 300 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Pär Lindblad, Akvarell 15x22 cm

Utrop: 700 kr

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Göran Brunius, Olja 17x22 cm.

Pantvaror Övrigt

1 DOKUMENT M SIGILL.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, Pär liondblad, Pastell 36x34 cm.

Pantvaror Övrigt

1 TAVLA, H. Erik Eriksson, Olja 122x61 cm.

Utrop: 3 000 kr