Avslutad | Pant – Tisdag 8 september 2020
Klubbad för
Elcykel Specialized Vado 3.0, 10 växlar 2 lås med en nyckel vardera, nyckel till lossa batteriet saknas, går att ladda direkt hydrauliska skivbromsar fram och bak färddator bruxanvisning pakethållare med sidoväska framfjädring kvitto 31/7/18 nypris 29590. Ej med på visning.
Målning signerad Severin Nilson 52x42cm, motiv Skogsidyll i guldram sliten och kantnött/skadad
Glas Orrefors 11st vinglas höjd 12,5cm, fyrkantig fot, slipad dekor, numrerade, nagg på 4 fötter