Armband Bismarck 18K 12,7g 19,5cm med belocker, en belocke med pärla, defekt
Utrop: 5 900 kr
Ring 18K 2,7g Ø18½ repig
Utrop: 1 200 kr
Hänge 21K 2,7g Bok
Utrop: 1 500 kr
Kedja 21K 2,4g 50,5cm, defekt små skador
Utrop: 1 400 kr
Ring 18K vitguld 2,1g Ø16¼ med diamant 1xca0,12ct
Utrop: 1 800 kr
Kedja 24K 11,3g 45cm
Utrop: 7 300 kr
Kedja Ankar 18K 18,5g 50cm
Utrop: 11 600 kr
Armband Bismarck 18K 6,9g 17cm med en berlock
Utrop: 3 300 kr
Armband 18K tvåfärgat 3,7g 18cm
Örhängen ett par 18K 2,4g Creoler, små skador
Utrop: 1 100 kr
Parti guld 18K 27,2g defekt
Utrop: 13 400 kr
Armband S925 15,0g 18,5cm, ledad
Utrop: 300 kr
Collier S925 63,8g 43,5-46cm
Utrop: 700 kr
Armring S925 45,3g Ø4,5-6,4cm bredd 1,7cm, öppen modell
Hänge/brosch S925 24,2g Ø5cm, små bucklor
Utrop: 150 kr
Armband S925 15,2g 20,5cm
Armband X-länk S925 9,9g 18,5cm
Utrop: 225 kr
Kedja Ankar S925 8,7g 45cm
Utrop: 200 kr
Armring S925 22,6g Ø5-6cm skev, öppen modell
Utrop: 125 kr
Armring S925 25,1g Ø4,5-6,4cm med sten, öppen modell
Utrop: 375 kr
Tisdag 18 aug 2020