Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2020
Klubbad för
Spelkonsoll Microsoft X-BOX One S 1T en handkontroll,strömmkabel nyskick modell:1681 ingår 12st spel bla.Assassin Creeed.Call of Duty, Overwatch och Fortnite
Supkoppar sex st i Silver 189,3 g stämplat C.G.H kattfot S Z8=år 1950 med etuie från Hovjuvelerare K Andersson