Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2020
Seiko Actus SS referensnr: 6306-8040 33mm automat stål dag/datum stållänk serienummer:692759 viklås, repigt glas
Tissot Veloci-T 45mm stål quartz datum, nött gummiarmband, viklås i stål, T024417A, serienr: SKL-JA-18669, tachymeter, kronograf som ej återställer korrekt
Cartier Rotonde 40mm stål automat kronograf datum läderband viklås snr:118693VX med cert 2018, box och ytterkartong
Visa varaÖvrigt Övrigt
Väska Fendi Tobacco Zucca Canvas Mini Mama Baguette 26x14cm med detaljer i vitmetall, snr:33492 26424 008, i dustbag, fläckar på innerfoder
Chanel skärp gulmetall, pansarlänk, läderdetaljer, 100cm, från 1994, stämplat Chanel C och CC, i ask
Oljemålning Alfred Wahlberg landsmotiv.Olja på duk 80x64 cm inkl.ram något kantstött, buckla på duk
Hörlurar Jabra GN Active 45e trådlösa saknar micro USB-kabel modell:OTE090 snr:00056440339 i kartong