Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2020
Klubbad för
SEIKO, Chronograph 42mm, Refnr 7T04-0AE0, Boettnr 541098, quartz, mineralglas, stål, datum, kronograf, bruksskick, box, extralänkar
OMEGA, De Ville, 18K, quartz (batteribyte behövs), datum, armband 14K bruttovikt 69,2g 19,5cm
TISSOT, Couturier, Chronograph, 41mm, Refnr T035617 A, Boettnr BL0374047stål, kronograf, quartz, safirglas, viklås, bruksskick
LONGINES, Dolce Vita, Refnr L5.666.4, Boettnr 30220929 quartz, stål, datum, bruksskick, extralänkar, kvitto 06-2016
Kedja med 2st hängen med stenar S925 bruttovikt 4,6g 42cm Singapore, förgyllt silver