641 - 660 av 1 186
1...323334...60 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 augusti 2020

Klubbad för

SEIKO, Chronograph 42mm, Refnr 7T04-0AE0, Boettnr 541098, quartz, mineralglas, stål, datum, kronograf, bruksskick, box, extralänkar

Utrop: 850 kr

Parti guld 18K bruttovikt 217g, defekt, saknar armband

Utrop: 42 000 kr

Ring S925 8,1g Ø16¾ Pandora, 14K gulddetaljer, diamanter 3xca0,01ct

1 000 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld S925 30,9g, defekt

550 kr

Utrop: 225 kr

OMEGA, De Ville, 18K, quartz (batteribyte behövs), datum, armband 14K bruttovikt 69,2g 19,5cm

Utrop: 19 400 kr

Teskedar 12st, S830 183g 122mm, modell: Carl Philip

850 kr

Utrop: 1 100 kr

TISSOT, Couturier, Chronograph, 41mm, Refnr T035617 A, Boettnr BL0374047stål, kronograf, quartz, safirglas, viklås, bruksskick

Utrop: 900 kr

Klockor Movado

MOVADO, 18K, manuell, plexiglas (slitet), graverad med flexiarmband i stål

3 300 kr

Utrop: 2 300 kr

LONGINES, Dolce Vita, Refnr L5.666.4, Boettnr 30220929 quartz, stål, datum, bruksskick, extralänkar, kvitto 06-2016

Utrop: 2 400 kr

Smyckeset, 18K bruttovikt 3,4g, Örhängen med stenar och Hänge med stenar

Utrop: 1 100 kr

Smyckeset, 18K bruttovikt 3,1g, Örhängen med stenar och Hänge med stenar

750 kr

Utrop: 900 kr

Ring 18K 2,5g Ø18 med diamanter 18xca0,005-0,01ct

Utrop: 1 600 kr

Armband 18K 2g 16,5cm Bismarck

800 kr

Utrop: 1 000 kr

Smyckeset, 18K 1,2g, Örhängen med stenar och Hänge med stenar

Utrop: 700 kr

Armband S925 11,5g 16-16,5cm Bismarck

200 kr

Utrop: 250 kr

Ringar 3st S925 8,9g Ø16½-18 med små stenar

Utrop: 300 kr

Kedja med 2st hängen med stenar S925 bruttovikt 4,6g 42cm Singapore, förgyllt silver

Utrop: 100 kr

Örhängen, 3 par, S925 bruttovikt 7,1g, med stenar och odlade pärlor

200 kr

Utrop: 250 kr

Hängen 3st S925 5,2g med stenar och odlad pärla

Utrop: 200 kr

Parti silver S925 1,8g, udda örhängen

Utrop: 50 kr