1361 - 1380 av 1 773
1...686970...89 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020

Klubbad för

Brosch S830 4,9g mönstrad med sten

125 kr

Utrop: 75 kr

Brosch S925 2,7g stämplad N.E, formad som blad

25 kr

Utrop: 50 kr

Brosch S925 4,7g med stenar, krans

125 kr

Utrop: 75 kr

Brosch S925 3,2g med stenar, Groda

225 kr

Utrop: 100 kr

Armband S835 8,0g 20cm med markasiter

125 kr

Utrop: 125 kr

Pärlcollier med odlade saltvattenpärlor doserat Ø3,7-7,2mm lås i S835 bruttovikt: 14,1g

150 kr

Utrop: 150 kr

Armband 18K 7,5g 20cm med odlade saltvattenpärlor Ø6,3-6,4mm

Utrop: 3 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,5g med pärlor

Utrop: 600 kr

Omega 14K damur Ø13mm manuell, går ej (hårt uppdragen) med band i double, glas med repor

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K 7,1g, graverad

Utrop: 3 300 kr

Guldtacka 24K 100g C Hafner Germany snr. 029015

Utrop: 64 000 kr

Parti guld 18K 21,6g, defekt graverat med stenar

Utrop: 9 400 kr

Kedja pansar 18K 34,2g 52cm

17 400 kr

Utrop: 21 000 kr

Mynt Övrigt

Mynt S925 80,8g 3st 50 kronor 1976

Utrop: 500 kr

Onsa 18K boett nr. 623 incabloc, Ø11mm, damur, manuell, urtavla med slitage, läderband, bruttovikt 8,3g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring 18K vitguld 2,6g Ø16½ med diamant 1xca0,08ct

Utrop: 1 800 kr

Ring 18K vitguld 2,2g Ø17 med diamant 1xca0,22ct

Utrop: 2 700 kr

Kedja ormlänk S925 7,0g 45,5cm

Utrop: 100 kr

Kedja venezia S925 2,0g 40,5cm

Utrop: 50 kr

Kedja figaro S925 1,7g 36cm

Utrop: 50 kr