Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020
Klubbad för
Pärlcollier med odlade saltvattenpärlor doserat Ø3,7-7,2mm lås i S835 bruttovikt: 14,1g
Omega 14K damur Ø13mm manuell, går ej (hårt uppdragen) med band i double, glas med repor
Onsa 18K boett nr. 623 incabloc, Ø11mm, damur, manuell, urtavla med slitage, läderband, bruttovikt 8,3g