Armband X-länk med stav 18K 13,5g 19cm
Utrop: 6 600 kr
Örhängen ett par 18K 2,6g ihåliga
Utrop: 1 600 kr
Armband Ankarlänk 18K 30,6g med kistlås, 22,5cm
Utrop: 15 400 kr
Halscollier tvåfärgat 18K 4,7g 43/45cm
Utrop: 2 300 kr
Örhängen ett par 18K 0,3g "hjärtan"
Utrop: 200 kr
Halskedja S925 7,8g 54cm
Utrop: 150 kr
Halskedja 18K 3,5g 42cm
Utrop: 1 700 kr
Kors 18K 2,1g med vita stenar L.35mm inkl. ögla, B:18mm
Utrop: 1 200 kr
Halskedja 14K 0,6g 41cm, defekt
Utrop: 225 kr
Hänge 9K 0,7g
Utrop: 125 kr
Ring vitguld 18K 1,7g med vita stenar Ø18
Utrop: 1 000 kr
1 bricka 18K 2,9g graverad
Utrop: 1 400 kr
Halskedja Pansar 18K 7,3g 60cm
Utrop: 3 400 kr
Halskedja Pansarlänk 18K 4,9g L:50cm B:3mm, ihålig
Utrop: 2 200 kr
ring tvåfärgad 18K 7g med vita stenar, Ø19½ , ostämplad
Utrop: 3 300 kr
Ring 18K 4,2g med diamanter 35xca0,01ct ,Ø18½, sliten, naggad skena
Utrop: 2 700 kr
Parti guld 21K 10,5g trasigt, med stenar
Utrop: 5 400 kr
2 delar 18K 4,7g trasigt
Utrop: 2 100 kr
Ring 9K 2,1g Ø19½ med diamanter 3xca0,01ct
Utrop: 425 kr
Ring 18K 2,6g med diamanter 16xca0,01ct,Ø17
Utrop: 1 800 kr
Tisdag 4 aug 2020