Avslutad | Pant – Tisdag 4 augusti 2020
Klubbad för
Certina new art damur 18K 22mm med X-länkarmband med stav 18K en låsåtta saknas brv28,6g
Plaketter 2st Sporrong Dagens Nyheter kontrollstämplat silver en förgylld 477,4g i askar
Klockor Eterna
Eterna damur 18K quartz/går ej, graverad, repigt plastglas, datum med armband 18K brv31,5g