Avslutad | Modekvaliten – Lördag 19 september 2020
VÄSKA, HERMÈS, Kelly 40, Clemence, brunt läder, palladium pläterade metall detaljer, 40x25x15cm, axelrem i mörkblått och brunt, hänglås samt nyckel nr 32, dustbag, date stamp O in square, år 2011.
VÄSKA, CHANEL, GST, svart quiltat kaviar läder, detaljer i gulmetall, 33x24x13cm, hologrammärkt 17328619, dustbag.
VÄSKA, CHANEL, Stitch, grått quiltat lammskinn, detaljer i vitmetall, 40x26x15cm, hologrammärkt 12572047, cert, dustbag, visst slitage.
VÄSKA, CHANEL, Classic Flap Bag, svart quiltat kaviar läder, detaljer i gulmetall, 23x14,5x6cm, hologrammärkt 7920787, dustbag.
VÄSKA, CÉLINE, Large Trio Bag, ljusgrått läder, detaljer i gulmetall, 25x17x3cm, dustbag,
VÄSKA, CÉLINE, Mini Luggage Handbag, grått kalvskinn, detaljer i gulmetall, 31x31x18cm, dustbag, några repor på fram och baksida, bruksslitage.
VÄSKA, CHANEL, Soft Flap, svart quiltat skinn, oxiderade metalldetaljer, 31x18x10cm, hologrammärkt 21448721, cert, dustbag, kartong.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, Pigalle, Patent Calf, svart skinnlack, stl 35½, klack 12cm, skopåse, kartong.
VÄSKA, CHRISTIAN DIOR, Gambler Dice Boston Bag, lila, cerise tyg samt pytonskinn, vitmetall detaljer, 25x20x20 cm, märkt 05-MA-0094.
VÄSKA, PRADA, Ljusbeige Saffiano läder vitmetall detaljer, 38x25x17 cm, dustbag samt certifikat.
VÄSKA, LOUIS VUITTON, Alma PM, monogram canvas, 32x25x15cm, hänglås samt nyckel nummer 322, dustbag, från år 2012.
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H Extra Wide, mörkblå emalj, vitmetall, 6cm i diameter, smyckespåse, originalask,
ARMBAND, HERMÈS, Clic Clac H, rosa emalj, gulmetall, 6cm i diameter, smyckespåse, originalask.
RING, ALEXANDER McQUEEN, Thin Twin Scull, gulmetall, stl 13, ca 16,5mm, smyckespåse, originalask.
Accessoarer Scarves
SCARF, HERMÈS, Mare Nostrum, Annie Faivre, 100% siden, 90x90cm, grafitgrå, vit, brun, originalask.