Avslutad | Pant – Tisdag 21 juli 2020
Seiko, stål, damur, 22mm, manuell, plexigals- trasigt, ref: 2104-0091, snr 890763, armband 18K 19cm brv 24g
Einar Jolin (1890-1976), Grafiskt blad, Stockholmsmotiv signerad och numrerad 207/250, 36x45cm, inramad med glas, vajern av, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Einar Jolin (1890-1976), Grafiskt blad, "Gripsholms slott" signerad och numrerad 207/250, 36x45cm, inramad med glas, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm
Larz Friberg (1918-2002) Olja på duk, motiv Orrspel i gryningen, signerad 1987-88, mått ca 50x72cm i ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.
GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943) , Akvarell , Landskapsmotiv, signerad 1910, motivets mått ca 34x22cm, ramens yttermått ca 60x45, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.
Hans Abrahamsson (1903-1992), Akvarell , Stadsmotiv , signerad 1949, motivets mått 25x16cm, Ramens yttermått ca 38x29cm, skador i inramningens rygg, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.