521 - 540 av 979
1...262728...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 21 juli 2020

Klubbad för

Kedja Pansar 18K 3,7g 56cm

1 400 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 3,5g Ø18 med sten

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 4,1g Ø18½ med stenar

Utrop: 2 300 kr

Seiko, stål, damur, 22mm, manuell, plexigals- trasigt, ref: 2104-0091, snr 890763, armband 18K 19cm brv 24g

3 300 kr

Utrop: 4 000 kr

Örhänge udda 18K 0,5g

Utrop: 225 kr

Ring 18K 2,1g Ø18¼ med röd sten

Utrop: 1 200 kr

Örhängen ett par 18K 2,6g

Utrop: 1 500 kr

Parti guld 18K 9,3g defekt med stenar

Utrop: 4 000 kr

Utrop: 425 kr

Örhängen ett par 14K 6,8g med sten och skruvlås, skruvlås samt öglor ej guld

Utrop: 1 700 kr

Einar Jolin (1890-1976), Grafiskt blad, Stockholmsmotiv signerad och numrerad 207/250, 36x45cm, inramad med glas, vajern av, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

900 kr

Utrop: 500 kr

Einar Jolin (1890-1976), Grafiskt blad, "Gripsholms slott" signerad och numrerad 207/250, 36x45cm, inramad med glas, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm

700 kr

Utrop: 500 kr

Larz Friberg (1918-2002) Olja på duk, motiv Orrspel i gryningen, signerad 1987-88, mått ca 50x72cm i ram, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.

Utrop: 600 kr

Gunnar Nylund (1904-1997) Vas Rörstrand höjd ca 16cm

600 kr

Utrop: 300 kr

GOTTFRID KALLSTENIUS (1861-1943) , Akvarell , Landskapsmotiv, signerad 1910, motivets mått ca 34x22cm, ramens yttermått ca 60x45, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.

900 kr

Utrop: 900 kr

Hans Abrahamsson (1903-1992), Akvarell , Stadsmotiv , signerad 1949, motivets mått 25x16cm, Ramens yttermått ca 38x29cm, skador i inramningens rygg, Visas och hämtas på St Eriksgatan 20, Stockholm.

150 kr

Utrop: 300 kr

Armband X-länk 18K 38,5g 19,5cm

Utrop: 17 800 kr

Armband Ankar 18K 32,4g 20,5cm

Utrop: 16 600 kr

Armband X-länk 18K 42,9g 19cm

Utrop: 20 500 kr

Armband 18K 6,3g 19cm med pärlor