21 - 40 av 313
123...16 Gå till

Avslutad | Klockor – Lördag 18 september 1999

Klubbad för

FICKUR, nickel, "tre kronor", glas saknas.

750 kr

Utrop: 700 kr

FICKUR, savonett, 14K guld, bucklor.

Utrop: 2 600 kr

OMEGA, Genève, damur, 18K guld, manuell, safirglas, länk 18K guld, vikt 25.2g

Utrop: 2 400 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, Parsifal, herrur, quartz, stål/guld, safirglas, integrerad länk stål/guld, oanvänd, box.

Utrop: 8 500 kr

Klockor Swatch

SCHATZ, årsur, gulmetall, mekanisk, glaskupa.

Utrop: 2 500 kr

LONGINES, fickur, vitmetall, liten sekundvisare, kedja vitmetall.

600 kr

Utrop: 700 kr

SULLY SPECIAL, World Service, herrur, stål, automatisk, plexiglas, datum, läderband.

Utrop: 700 kr

SEIKO, damur, doublé, quartz, integrerad länk.

Utrop: 400 kr

Klockor Raymond Weil

RAYMOND WEIL, damur, doublé, quartz, läderband.

350 kr

Utrop: 400 kr

SEIKO, damur, quartz, doublé, integrerad länk.

Utrop: 700 kr

Klockor Gucci

GUCCI, 9000 L, damur, stål / doublé, quartz, datum, integrerad länk.

Utrop: 1 250 kr

OMEGA, Seamaster, herrur, stål, automatisk, safirglas, datum, originallänk, aug 1999, oanvänd, cert, box.

8 800 kr

Utrop: 8 500 kr

CERTINA, herrur, 18K guld, manuell, plexiglas, gravyr, läderband.

Utrop: 1 500 kr

TISSOT, herrur, stål, manuell, plexiglas, stållänk ej original.

300 kr

Utrop: 350 kr

Klockor Eterna

ETERNA-MATIC, herrur, guld på stål, automatisk, plexiglas, läderband.

750 kr

Utrop: 650 kr

VIKING, fickur, silver, gravyr, box.

550 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Doxa

DOXA, fickur,silver.

Utrop: 500 kr

FICKUR, silver, defekt.

Utrop: 450 kr

MORMORSUR, cylinderur, silver.

Utrop: 450 kr

FICKUR, signerad Wallerius i Norrköping, defekt.

Utrop: 900 kr