Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020
Klubbad för
Pärlcollier, sötvattenspärlor Ø13,6-14mm, lås S925 47cm i skadad ask
Visa varaKonst Övrigt
Ulrica Hydman-Vallien (1938-2018), Grafiskt blad 42cmx58cm, signerad, numrerad 345/1500, inramad (lagning), VISAS OCH HÄMTAS PÅ SEFINA GULLMARSPLAN 6, BETALAS PÅ KAPLANS