Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020
Klubbad för
Jaeger-Le Coultre armbandsur, 18K manuell, band i oädel metall, boettnr: 720090 Ø15mm, plexiglas
Paterson Armbandsur, quartz/digital, Ø45mm, larm funktion, stål,ref:2965, gott skick med plastdetaljer
Klockor Gant
Gant Armbandsur, quartz, Ø40mm, bruksslitage, behov av batteribyte, små report på glaset