921 - 940 av 1 022
1...464748...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020

Klubbad för

Väska Michael Kors, rött läder med med detaljer i gulmetall, med dustbag, brukslitage

500 kr

Utrop: 250 kr

Mobiltelefon Samsung Galaxy S9 Duos 64GB Model SM-G906F, snr: R58KB24Y82B, imei:353325103524843, i kartong, med laddare och hörlurar

2 300 kr

Utrop: 1 800 kr

Apple ipad Pro 256GB modell: A1670 snr: DLXXH02HHND6, med laddare i kartong, fabriksåterställd

4 900 kr

Utrop: 3 600 kr

Kedja 21K 31,3g 71cm

Utrop: 16 800 kr

Kedja X-länk med stav 18K 31,4g 40cm

Utrop: 14 400 kr

Part guld 18K 5,9g med gravyr och diamanter

Utrop: 2 800 kr

Parti guld 18K 5,4g med gravyr och diamanter

Utrop: 2 600 kr

Örhängen ett par 18K 0,4g hjärtan

275 kr

Utrop: 250 kr

Örhängen ett par 18K Tvåfärgade 2,5g

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K 1,2g Ø17

Utrop: 750 kr

Hänge 18K 0,7g med sten design pernilla wiberg för Alton

275 kr

Utrop: 350 kr

Hänge 18K brv1,2g med sten

550 kr

Utrop: 500 kr

Part guld 18K 0,9g defekt med sten

Utrop: 425 kr

Armring 14K 59,7g öppningsbar Ø63mm (stämplad 750)

Utrop: 21 000 kr

Örhängen ett par 18K Vitguld 1,6g med diamanter 2xca0,16ct

1 800 kr

Utrop: 1 600 kr

Ring 18K brv 3,1g med stenar Ø16¾

Utrop: 1 400 kr

Ring 18K brv 5,3g Ø16¼ med sten

Utrop: 2 300 kr

Ring 14K vitguld brv 3,5g Ø17¼ med stenar

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Parti guld 14K brv 4,5g med stenar

Utrop: 1 500 kr

Kedja 14K 10,7g 61cm

Utrop: 3 600 kr