Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020
Klubbad för
Catharina Edlund (1974-), Färglitografi "Där ute", signerad och numrerad 16/165, 18x18cm, inramad
Skål Orrefors, Design Erika Lagerbielke modell Zodiac, signerad EL 4729-32, höjd: 14,5cm, Ø20,5cm