Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020
Klubbad för
Parti Silver, S830, brv 39,6g; 3st skedar 1800-tal (stämplat 1859 - 1864), gravyr, defekt, 135 -142 mm.
Parti Silver, S830, brv 63,1g; 2 kaffeskedar Sachsisk, 1 Kaktång, 1 fingerborg (defekt).