461 - 480 av 1 022
1...232425...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020

Klubbad för

Hänge med pärla, 18K, 0,5g

Utrop: 300 kr

Ring med camé, 18K, Brv 1,9g, Ø16

Utrop: 850 kr

Parti guld, 14K, Brv 18g, fyra delar

Utrop: 6 300 kr

Parti Silver, S830, brv 39,6g; 3st skedar 1800-tal (stämplat 1859 - 1864), gravyr, defekt, 135 -142 mm.

175 kr

Utrop: 225 kr

Parti Silver, S830, brv 63,1g; 2 kaffeskedar Sachsisk, 1 Kaktång, 1 fingerborg (defekt).

Utrop: 350 kr

Parti guld, 18K, Brv 13,4g, fem delar, med sten och pärla

Utrop: 5 900 kr

Kedja Singapore, 18K, 3,8g, Längd: 46cm, springlås

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Hänge med sten, 18K, Brv 0,7g, "Hjärta", 1,8cm x 1,8cm

Utrop: 300 kr

Örhängen "Hjärta" med sten, 18K, Brv 0,6g, ca 2cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Parti guld, 18K Brv 12,3g, med sten, två delar

Utrop: 5 500 kr

Ring tvåfärgad, 18K, 9,2g, personlig gravyr

Utrop: 4 200 kr

Parti guld, 14K, 7,9g, två delar

Utrop: 2 700 kr

Kedja Cordell, 18K 7,4g, Längd: 44,5cm, Bredd: 0,2cm, springlås, Balestra

Utrop: 3 700 kr

Kedja Venezia, 18K, 6,6g, Längd: ca 70cm, Bredd: 0,1cm, springlås

Utrop: 3 300 kr

Kedja Pansar, 18K, 2,4g, Längd: 55cm, Bredd: 0,1cm, springlås

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Kedja Pansar, 18K, 8,5g, Längd: 45cm, Bredd: 0,2cm, springlås

Utrop: 4 000 kr

Hänge med diamanter, 14K, 2,2g, Längd: 1,3cm, Bredd: 2,3cm, 14 x ca 0,01ct

Utrop: 850 kr

Hänge "Kors", 18K, 1,7g, Längd: 4,2cm, Bredd: 2,0cm

Utrop: 1 000 kr

Hänge, 18K, 1,9g

950 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring med diamant, 18K, 4,4g, personlig gravyr, vitguld, 1 x ca 0,04ct

Utrop: 2 100 kr