361 - 380 av 1 022
1...181920...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020

Klubbad för

Ljusstakar, ett par Orrefors Carat med mässing 24,2 cm

600 kr

Utrop: 700 kr

Kedja S925 155,2g 61cm Kejsarlänk

Utrop: 1 600 kr

Rosenholm silverbestick 10 st, 5 bordsgafflar 178mm och 5 bordsknivar 199mm bruttovikt 506,7g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Rosenholm silverbestick 10 st dessertskedar 151mm, liten datumgravyr på baksidan, 271,5g

2 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Rosenholm silverbestick 2 st dessertskedar 151mm, 55g

600 kr

Utrop: 400 kr

Rosenholm silverbestick 6 st kaffeskedar 99,3g 121mm

450 kr

Utrop: 550 kr

Rosenholm silverbestick 5 st kaffeskedar 82,5g 121mm

375 kr

Utrop: 450 kr

Figurin B & G Bing och Gröndal, i.p.i 1642 mc, höjd 23cm ( saknar B&G stämpel)

Utrop: 550 kr

Klockor Casio

Casio herrur Edifice Tough Solar, bluetooth, stål, 45mm, kronograf, modell EQB-501, länk 20cm, box

900 kr

Utrop: 1 200 kr

Litografi signerad Lars Pirak, Jokkmåkki Märnan 35x48cm, passpartout i ram, ej numrerad, (troligtvis konstnärs ex)

Utrop: 1 800 kr

Litografier 2st, signerad Bo Hultén, Kvinnomodell E.A 1971 42x33cm, samt husbyggnad 204/215 1972 22,5cmx39,5cm mått inom passpartout.

Guldskiva De Ensligas Allé 50 000 ex 1982, Mikael Wiehe, Nyberg, Franck & Fjellis, ( utgiven för att man uppnåt 50 000 sålda exemplar)

Rolex Oyster Perpetual Date GMT-Master II, fernr: 116713LN, snr: Z980038, herrur, stål/guld, automat, safirglas, datum, keramisk vridring, Oysterlocklänk, cert 2007, box, en extra länkbit, länk 17,5cm, bruksskick,kudden i box ej original, snr på 2 ställen

Aviator damur Travell Collection, quartz, boett 38mm, stenar i urtavla och glasring, med fem armband i olika färger, i ask, nytt batteri behövs

425 kr

Utrop: 550 kr

Ring med grön sten och 14xca0,01 diamanter 18K 3,3g stl 17mm

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr

Armband Bismarck 18K 10,1g 16cm, defekt

Utrop: 4 300 kr

Halskedja pansar 18K 4,6g 60cm

Utrop: 2 200 kr

Ring med dekorativ slinga på skena 18K 1,3g , stl 16,25

Utrop: 750 kr

Armband defekt 18K 4,4g

Utrop: 1 900 kr

Ring slät gravyr 18K 3,8g stl 19

Utrop: 1 700 kr