201 - 220 av 1 022
1...101112...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 7 juli 2020

Klubbad för

Seiko, stål 37mm 7N430-AR0, quartz (batteribyte behövs), snr. 710678, safirglas, dag, datum, länk i stål

700 kr

Utrop: 100 kr

E Brus, Akryl på duk, signerad E.Brus -09, motiv "Jesus i Nasaret", 40cmx40cm

Utrop: 50 kr

E. Brus, Akryl på duk, signerad Evy Brus 2010, motiv " Maria och jesusbarnet", Ø30cm

Utrop: 50 kr

Akustisk gitarr, The Tool modell. GP-SR1-OM, o mjukt orginalfodral

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Skål, Georg Jensen Bloom, design Helle Damkjaer, Ø16

225 kr

Utrop: 250 kr

Bordsgafflar, 6st S830 229,9g 181mm

Utrop: 1 200 kr

Serveringssked. S830 19,4g 136mm

75 kr

Utrop: 100 kr

Parti silver, S830 577,7g defekt/graverat

Utrop: 3 200 kr

Samlarmynt, S925 100,2g, Linnea Borealis 1981 ur Carl Von Linnés flora

475 kr

Utrop: 550 kr

225 kr

Utrop: 250 kr

Armbandsur, Quattro Audi Design, 35mm, stål, mekaniskt uppdrag, slitet läderarmband

375 kr

Utrop: 425 kr

Figurin, Lejon, Lisa Larsson, Gustavsberg, Höjd: ca 16cm

700 kr

Utrop: 500 kr

Parti silver S830 40,3g defekt

175 kr

Utrop: 225 kr

Kedja S925 2g 50cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Parti silver S925 20,1g defekt

125 kr

Utrop: 125 kr

Irish Coffee glas, 6st, Iittala, Tsaikka, 23cl, Höjd: 8cm, I originalkartong

225 kr

Utrop: 125 kr

Irish Coffee glas, 2st, Iittala, Tsaikka, 23cl, Höjd: 8cm

50 kr

Utrop: 50 kr

50 kr

Utrop: 75 kr

Elgitarr, Fender Stratocaster, California Series, USA, Snr:AMXN703954, bakplatta fattas, i mjukt fodral

6 700 kr

Utrop: 4 800 kr

Elbas, Riverhead Unicorn Headway, "Huvudlös", ljusnlå, 80-tal, i mjukt fodral

3 400 kr

Utrop: 1 200 kr