Avslutad | Aficionado – Torsdag 13 augusti 2020
PORTÖLJ, HERMÈS, Sac a Depeches, brunt läder, 37x29x10cm 2 stora fack, ett mindre, nyckel til lås, visst bruksslitage.
Accessoarer Bälten
BÄLTE, DOLCE & GABBANA, svart krackelerat läder, spänne i vitmetall, längd 100 cm.
RYGGSÄCK, LOUIS VUITTON, Michael, Damier Graphite, canvas, 45x28x18cm, kvitto från 2014.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTEGRAPPA, Sterling Silver Etched Eleganza Large Size Rollerball Pen, *1140MI, (saknar stift) gravyr, etui.
Accessoarer Pennor
PENNA, MONTEGRAPPA, Isdurbis, Ducale Murano, Ballpoint, stål, resin, etui, ytterkartong,
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, MULBERRY, Tri-Fold, svart präglat läder, 11x12cm, 8st kontokortsfack, mynt (slitage), sedel, originalask, kvitto från 1998.
Medaljer Ordenstecken
MINIATYR, 18K guld, Vasaorden, bredd 18 mm, vikt med band 5,2 g, ask från C.F. Carlman.
Accessoarer Övrigt
SKOPÅSE, LOUIS VUITTON, tillbehör till Garment bag, brun nylon, 50x35cm, slitage på fodret.
Accessoarer Plånböcker
PASSFODRAL, LOUIS VUITTON, Passport case, Damier Graphite, 14x10 cm kontokortsfack, hot-stamp "PM", dustbag, originalask.
Accessoarer Övrigt
RESEKIT, RAPLH LAUREN, Purple Label, Travel Kit, filt, kudde sovmask, 63% modal, 26% polyester, 11% cashmere, linning i lammskinn.
RESVÄSKA, LOUIS VUITTON, mod. Alize 2 Poches, monogram canvas, 50x30x18 cm, avtagbar axelrem i tyg, adresstagg, från 1995.
Accessoarer Nyckelringar
NYCKELHÅLLARE, LOUIS VUITTON, Multicles 4, Epi, brunt läder, 4 hållare, originalask, bruksslitage.
Accessoarer Plånböcker
PLÅNBOK, BOTTEGA VENETA, Intrecciato, mörkbrunt, flätat läder, 13x11cm, kontkort mynt, sedel, slitage,