Avslutad | Fashionabla – Torsdag 16 juli 2020
Klubbad för
Kläder Skor
SKOR, DOLCE & GABBANA, r Ballerina, resår, tyg, detalj med blå stenar, stl 39, skopåse, bruksslitage,
VÄSKA, MARC BY MARC JACOBS, Hobo, lila läder, detaljer i gulmetall, 35x35x10cm, avtagbar axelrem, dustbag.
VÄSKA, BALENCIAGA, City bag, lila läder, nitar och detaljer i vitmetall, 43x28x15cm, dustbag.
Kläder Skor
SKOR, CHRISTIAN LOUBOUTIN, pumps, röd skinnlack, stl 39, klack12cm har några repor. skopåse,
Kläder Skor
SKOR, JIMMY CHOO, bronsfärgad strass, stl 40, klack i trä 13cm, platå 3 cm, skopåse, kartong,
Accessoarer Scarves
SCARF, ALEXANDER McQUEEN, 55% ull, 30% siden, 15% cashmere, 95x95cm, någon tråddragning.