Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2020
Klockor Arsenal
Klocka Arsenal Geneve manuell 17 jewels Incabloc stål, plexiglas smårepigt, fläckig boett flexiarmband annan metall
Klockor Rado
RADO Mannheim quartz datum stål smårepig nött, plastglas, armband med viklås snr: 956790A
Klockor Antima
Klocka Olma manuell liten sekundvisare 15 rubis antimagnetic sprucket repigt plastglas snr2628 flexiarmband
Klocka Tressa 25 jewels automat datum dag, repigt plastglas, armband i oädel metall
GUCCI solglasögon GG1055/S 51NVK 55-17-145 svarta plastlinser med ytskador, med fodral
Systemkamera Nikon D90 snr 6305723, plats för minneskort, med objektiv Nikon DX SWM VR ED IF -1.1m/3.61ft Ø52, samt 2 extra objektiv 1 Nikon AF NIKKOR 50mm 1:1.8D snr 884964 samt 1 Nikon DX AF-S NIKKOR 35mm 1:1.8G snr:2210482, med laddare och väska
Mobil Apple iPhone 8 A1905 olåst med några större repor 64Gb med fodral utan laddare imei 356766089129015