Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2020
Elektronik Musik
Förstärkare NAD Model D3020 snr H52D3020G19945 med fjärrkontroll och elsladd i påse
Musikinstrument Träblås
Trumpet Axxon of swden med 3 munstycken 1 defekt munstycke snr10111 i väska Ej med på visning.
Fritid Cyklar
Cyckel Bianchi Impulso triple hydroformed technology alu hudro triple butted 6000 snr EN 14781 skickas ej Ej med på visning.
Elektronik Musik
Högtalare 2 st Dahli Zensor 5 AX med kablar SNR 3093522 Visas och hämtas hos Sefina Pantbank i Örebro
Taklampa Caravaggio design Cecilie Manz SNr 08EY15 Höjd 205mm diamanter 165mm E27 max 42w i kartong
Fritid Sport
Fiskespö med rulle Rainbow Tectonic ht 20 spö Abu Garcia Cardinal 1,98m snr 01c13bk Ej med på visning.
Kamera Olympus e-400 10Mp med objektiv Olympus 70-300mm digital 1:4 - 5,6 samt Olympus 14-42mm samt olympus 40-150mm med väska och laddare samt kablage
Elgitarr, Ernie Ball OLP, Benji Madden, avokadogrön, tillverkad i Kina, mindre stötskador på kropp, i defekt kartong
Anders Fogelin (1932-1988), färglitografi, numrerad 198/260, signerad och daterad 1976, mått: 64x59,5cm inkl. ram