981 - 1000 av 1 169
1...495051...59 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 2 juni 2020

Klubbad för

Hänge 14K 4,6g

Utrop: 1 700 kr

Hänge tvåfärgad 14K 2,9g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, ett par 14K brv 2,9g med stenar

Utrop: 1 100 kr

Kedja Pansar 18K 61,4cm 13,8g

5 300 kr

Utrop: 6 400 kr

Örhängen, ett par 18K 1,6g

Utrop: 750 kr

Hänge kors 18K 0,4g

Utrop: 200 kr

Ring trefärgad 18K Ø17 5,3g

2 100 kr

Utrop: 2 400 kr

Kedja Venezia 18K 53,5cm 3,8g

Utrop: 1 800 kr

Kedja 18K 44cm 3,8g defekt, skönhetsfel

Utrop: 1 800 kr

Hänge 18K 2,2g

Utrop: 1 100 kr

Kedja 18K 52cm 7,6g

3 000 kr

Utrop: 3 600 kr

Ring 18K Ø19¼ 2,0g graverad

Utrop: 1 000 kr

Mobiltelefon, Apple iPhone 6S, A1668, 64GB, rose gold, IMEI: 359155077071131, snr.FRDSM1MWGRXF, repor på glaset, med laddare utan eluttag, koden 3627

550 kr

Utrop: 500 kr

Klockor Sjöö Sandström

Sjöö Sandström herrur, Royal Steel Classic II, stål med stållänk, automatiskt 41mm, datum, snr: 921, modell nr SS-1841-1 med cert (2019) och extra länkbitar i orginalbox med ytterkartong

12 200 kr

Utrop: 12 000 kr

Moccaskedar,12st 109mm i silver 830, modell Olga, 154,1g

Utrop: 850 kr

OMEGA, Speedmaster, Professional, "Tachymètre", s.k. "Moon Watch", Serie nr. 78798668, kronograf, 42 mm, stål, manuell, plexiglas, originallänk, 1 extralänk, med 2 tygarmband, i box, tidtagningsfunktion behöver servas

25 000 kr

Utrop: 23 000 kr

Vas Orrefors signerad Erika Lagerbielke ca 22,5cm nr 977277, ej visning

1 800 kr

Utrop: 1 500 kr

Skål i silver 830 460,0g höjd 13,5cm, graverad

Utrop: 2 400 kr

Skål i silver 830 279,0g höjd 12cm, defekt, graverad

Utrop: 1 600 kr

Bägare, 1 sked 122cm, silver 830 84,3g, gravyr

Utrop: 450 kr