621 - 640 av 668
1...31323334 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2020

Klubbad för

Mynt 4st 23K 55,8g Frang . Ios . I.D.G . Avstriae . Imperator

Utrop: 34 500 kr

Kaffeskedar 6st S830 83,2g 120mm modell Vasa

Utrop: 450 kr

Ljusstakar ett par S830 brv 267,1g, höjd 6,5cm fylld fot Ø 10cm, små bucklor

Utrop: 750 kr

Manschettknappar ett par S835 8,1g i etui

50 kr

Utrop: 75 kr

Kaffeskedar 6st S830 81,1g 120mm modell Vasa, graverade

Utrop: 425 kr

Såssnipa S830 93,9g Ø 9cm höjd 4,5cm med trähandtag, Danska silverstämplar

Utrop: 500 kr

Fat S830 79,5g Ø 15,5cm årsstämplad 1947

350 kr

Utrop: 425 kr

Ring S925 brv 11,3g Ø18 med sten, skev

325 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 2,1g Ø18½ med sten, skev

25 kr

Utrop: 50 kr

Pokal S830 273,9g Ø15,5cm höjd 16cm, graverad

Utrop: 1 500 kr

Ask S835 21,8g Ø3,5-4cm, Hjärtformad, små bucklor

150 kr

Utrop: 125 kr

Kedja Ärtlänk S925 49,2g 60cm med hänge Nefertiti ej stämplad, ej medräknad i vikten

Utrop: 750 kr

Kedja Pansar S925 27,7g 46cm

325 kr

Utrop: 400 kr

Ring S925 7,8g Ø21½, mönstrad skev

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 9,6g Ø22¼ sliten

50 kr

Utrop: 75 kr

Ring S925 6,0g Ø21, repig

50 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 4,1g Ø19¼, sliten

25 kr

Utrop: 50 kr

Ring S925 16,7g Ø23¾, sliten

75 kr

Utrop: 100 kr

Ring S925 10,3g Ø22½ sliten

50 kr

Utrop: 75 kr

Såsskål Royal Copenhagen Blå Blomster, mått 12x22,5cm höjd 9cm

175 kr

Utrop: 200 kr