401 - 420 av 668
1...202122...34 Gå till
Just nu klubbas Smyckekvaliten i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2020

Klubbad för

Lindorm Liljefors (1909-1985), teckning, signerad och daterad LL-44, motiv: fåglar på en åker,18,5x 19,5cm, inramad, kantstött

325 kr

Utrop: 250 kr

Armband X-länk med stav 18K 22,7g 19,9cm

Utrop: 11 000 kr

Halskedja 18K 35,0g 102cm, med säkerhetskedja

Utrop: 17 000 kr

Örhängen ett par 18K 1,3g, saknar snurrebussar, skadade

Utrop: 600 kr

Ring 18K vitguld 1,7g Ø18, med diamant 1xca0,02ct

Utrop: 850 kr

Ring 18K 5,6g Ø18¼, med skadad sten

1 700 kr

Utrop: 1 700 kr

Ring 18K 6,2g Ø16¼, med sten

1 800 kr

Utrop: 2 200 kr

Armband 18K 9,6g 18,2cm

Utrop: 4 600 kr

Parti guld 18K 1,0g, defekt, med sten

Utrop: 350 kr

Armband Pansar S925 23,0g 21,7cm

400 kr

Utrop: 500 kr

Armband Pansar S925 46,3g 21,2cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Armband S925 5,1g 21,6cm, med platta, graverat "Friends"

Utrop: 100 kr

Parti silver S925 596,4g, defekt, ett lås i oädel metall

2 900 kr

Utrop: 3 500 kr

Hänge S925 27,3g

Utrop: 200 kr

Sedelklämma S925 16,7g

150 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja Cordell S925 19,5g 45,6g

325 kr

Utrop: 400 kr

Halskedja Pansar S925 91,5g 50,2cm

Utrop: 750 kr

Halskedja Pansar S925 46,3g 50,3cm

550 kr

Utrop: 700 kr

Halskedja Pansar S925 54,4g 50,2cm

600 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja Pansar S925 42,8g 51,1cm, låsfjäder trasig

225 kr

Utrop: 250 kr